Instruktorzy

baner_instruktorzy

Kinga Kubiak-Święcicka

Ćwiczę od 2003 roku, pierwsze kroki na macie postawiłam w Łodzi, w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika. Jak być nauczycielem uczył mnie Leszek Kawa (Omśrodek Hatha-Jogi), u którego praktykuję do dziś.

Od 2011 samodzielnie prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Dużą część mojego doświadczenia w pracy z ciałem zdobywałam prowadząc zajęcia dla osób z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się moje ciało pod wpływem ćwiczeń jogi. 

Jestem absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyłam także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu i kursy weekendowe z takich dziedzin jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama ( Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki).

Joga to mój sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także sposób na życie.

Zajęcia Hatha Joga: pn. 18.30,wt.18.30, pt. 18.00, sb. 10.00

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup: pn. 20.00

Kasia Bajon

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako tancerka występowałam na scenach Teatru Wielkiego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Wielkiego- Opery Narodowej w Warszawie, teatru w Vichy (Francja), teatru w Rehlingen (Niemcy), teatru w Odense ( Dania). Brałam udział w licznych warsztatach i festiwalach tanecznych zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina kierunek taniec- specjalność pedagogika baletowa. Od kilku lat prowadzę zajęcia z baletu dla dzieci oraz gimnastyki ogólnorozwojowej i stretchingu dla dorosłych. Zajęcia te prowadzę w każdej grupie wiekowej gdzie najmłodszy uczestnik ma 3 lata a najstarszy 76 (moja Babcia). Uwielbiam pracować z ludźmi i obserwować jak poprzez moje zajęcia stają się bardziej sprawni, zdrowi, szczęśliwi. Nie ma dla mnie nic bardziej przyjemnego niż połączenie mojej pasji i pracy.

Zajęcia Joga dla dzieci: sr. 18.30.

Tomek Pyrzewicz

Praktykę jogi rozpocząłem w 2008 roku.  Zaczynałem praktykować i stawiałem pierwsze kroki jako nauczyciel  w szkole Joga na Foksal, gdzie uczyłem się pod okiem Joanny Jedynak i Adama Ramotowskiego. Obecnie praktykuję u Roberta Spicy – jego autentyczność, szczerość i żarliwa praktyka jest drogowskazem na ścieżce jogi. W lipcu 2015 roku zdałem egzamin na kolejny stopień nauczycielski w metodzie B.K.S. Iyengara – Junior Intermediate I.  Joga metodą B.K.S. Iyengara kładzie nacisk na precyzję wykonywania asan. Prawidłowe ułożenie ciała i odpowiednie akcje w ciele zapewniają właściwy efekt praktyki, którego możemy doświadczyć już po pierwszych zajęciach.

Zajęcia Hatha Joga: pn., sr.,pt. godz. 9.30.

Anna Choreń

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, jogę praktykuję od 15 lat. W 2003 rozpoczęłam pracę jako instruktorka w warszawskiej szkole Leszka Kawy.  Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Konrada Kocota oraz studiach instruktorskich kinezypsycho –profilaktyki  organizowanych przez przez prof. Janusza Szopę na AWFie w Częstochowie. Swoją wiedzę zdobywałam u światowej klasy nauczycieli: Gabrielli Giubillaro, Faeqa Birii, Patricii Walden oraz Geety Iyengar. Jestem współorganizatorką wyjazdów szkoleniowych do Indii (joga wg BKS Iyengara). Swoją praktykę pogłębiam w szkole Yog Ganga Center for Yoga Studies prowadzonej przez Rajiva Chanchani. Prywatnie jestem mamą 15letniego Kajetana i 5letniego Mikołaja, wolne chwile poświęcam ogrodnictwu w ekologicznym gospodarstwie na Podlasiu.

Zajęcia Hatha Joga: wt. 20.30, czw. 18.30 i 20.10

Kasia Krygacka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplom instruktora rekreacji ruchowej uzyskałam w 2006r. Od tamtej pory cały czas prowadzę zajęcia w klubach. Specjalizuję się w zajęciach wzmacniających oraz Pilates.
Jestem także mamą trójki chłopców, z którymi prowadzę zajęcia fitness dla mam z dziećmi.
Zajęcia Pilates: wt. 19.30

Wiola Grabowska

Swoją przygodę z jogą zaczęłam bardzo niezobowiązująco w 2013 roku, kiedy jako zapalona amatorka biegania pierwszy raz stanęłam na macie. Wówczas myślałam, że joga będzie tylko uzupełnieniem treningów i sposobem na zachowanie elastyczności mięśni, a także dniem wytchnienia od niemal codziennego biegania. Jak bardzo się myliłam! Stopniowo coraz częściej biegałam… ale na zajęcia jogi. W końcu buty biegowe wylądowały w schowku a ja w całości poświęciłam się praktyce jogi. To zaowocowało udziałem w Nauczycielskim Programie Szkoleniowym prowadzonym przez Nataszę Moszkowicz i Ewę Wardzałę oraz zdaną ewaluacją Introductory I. Od dwóch lat uczestniczę regularnie w warsztatach prowadzonych przez Roberta Spicę. Na co dzień praktykuję pod okiem Tomka Pyrzewicza.

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup: sr. 18.00, Hatha Joga: sr. 19.45, sb. 10.00