Instruktorzy

baner_instruktorzy

Kinga Kubiak-Święcicka

Ćwiczę od 2003 roku, pierwsze kroki na macie postawiłam w Łodzi, w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika. Jak być nauczycielem uczył mnie Leszek Kawa (Omśrodek Hatha-Jogi), u którego praktykuję do dziś.

Od 2011 samodzielnie prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Dużą część mojego doświadczenia w pracy z ciałem zdobywałam prowadząc zajęcia dla osób z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się moje ciało pod wpływem ćwiczeń jogi. 

Jestem absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyłam także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu i kursy weekendowe z takich dziedzin jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama ( Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki).

Joga to mój sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także sposób na życie.

Zajęcia Hatha Joga: pn. 18.30,wt.18.30, pt. 18.00,

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup: pn. 20.00

Kasia Bajon

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako tancerka występowałam na scenach Teatru Wielkiego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Wielkiego- Opery Narodowej w Warszawie, teatru w Vichy (Francja), teatru w Rehlingen (Niemcy), teatru w Odense ( Dania). Brałam udział w licznych warsztatach i festiwalach tanecznych zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina kierunek taniec- specjalność pedagogika baletowa. Od kilku lat prowadzę zajęcia z baletu dla dzieci oraz gimnastyki ogólnorozwojowej i stretchingu dla dorosłych. Zajęcia te prowadzę w każdej grupie wiekowej gdzie najmłodszy uczestnik ma 3 lata a najstarszy 76 (moja Babcia). Uwielbiam pracować z ludźmi i obserwować jak poprzez moje zajęcia stają się bardziej sprawni, zdrowi, szczęśliwi. Nie ma dla mnie nic bardziej przyjemnego niż połączenie mojej pasji i pracy.

Zajęcia Joga dla dzieci: sr. 18.30.

Anna Choreń

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, jogę praktykuję od 15 lat. W 2003 rozpoczęłam pracę jako instruktorka w warszawskiej szkole Leszka Kawy.  Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Konrada Kocota oraz studiach instruktorskich kinezypsycho –profilaktyki  organizowanych przez przez prof. Janusza Szopę na AWFie w Częstochowie. Swoją wiedzę zdobywałam u światowej klasy nauczycieli: Gabrielli Giubillaro, Faeqa Birii, Patricii Walden oraz Geety Iyengar. Jestem współorganizatorką wyjazdów szkoleniowych do Indii (joga wg BKS Iyengara). Swoją praktykę pogłębiam w szkole Yog Ganga Center for Yoga Studies prowadzonej przez Rajiva Chanchani. Prywatnie jestem mamą 15letniego Kajetana i 5letniego Mikołaja, wolne chwile poświęcam ogrodnictwu w ekologicznym gospodarstwie na Podlasiu.

Zajęcia Hatha Joga:  czw.  18.30

Kasia Rygacka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplom instruktora rekreacji ruchowej uzyskałam w 2006r. Od tamtej pory cały czas prowadzę zajęcia w klubach. Specjalizuję się w zajęciach wzmacniających oraz Pilates.
Jestem także mamą trójki chłopców, z którymi prowadzę zajęcia fitness dla mam z dziećmi.
Zajęcia Pilates: wt. 19.30

Renata Czarniecka

Jestem doktorem nauk o kulturze fizycznej, pasjonatką i nauczycielem różnych form ruchu. W swojej karierze zajmowałam się bieganiem długodystansowym, fitnessem i tańcem, jednak kiedy w 2004 roku pierwszy raz zetknęłam się z jogą, poczułam się jak w domu. Od tego czasu systematycznie uczestniczę w zajęciach prowadzonych przez różnych nauczycieli z Polski i zagranicy. W 2015 ukończyłam studia podyplomowe „Relaksacja i joga” (Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa), a w 2017 trzyletni kurs dla nauczycieli jogi na stopień INTRODUCTORY II w metodzie B.K.S. Iyengara (nauczyciel Konrad Kocot).

To, co mnie zachwyca w jodze, to świadomość i uważność. Spokój i wyciszenie. Siła i moc. Bycie „tu i teraz”. Joga to nieustanny rozwój i praca nad sobą, ciągłe zmaganie się ze swoimi słabościami i ograniczeniami. Joga to szkoła cierpliwości, wytrwałości i pokory. Uczenie jogi traktuję jako misję dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem głęboko przekonana, że joga to doskonały sposób na poprawę i utrzymanie zdrowia oraz odnalezienie wewnętrznej równowagi.

Zajęcia: Hatha Joga wt. 20.00 i czw. 20.00

Magda Tatarek

Od dziecka byłam związana ze sportem. Różne dyscypliny towarzyszyły mi w kolejnych etapach życia:siatkówka, pływanie, lekka atletyka. Aż wreszcie pojawiły się pilates i joga, które wspomogły moje ciało po licznych kontuzjach. Kilkuletnia praktyka pilates dała mi świadomość ciała i mocne mięśnie,co stanowiło wspaniałą podstawę do praktyki jogi, która towarzyszy mi już od 12 lat. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach jogi gdzie mogłam uczyć się od wspaniałych joginów, cały czas praktykuję pod okiem doświadczonych i mądrych nauczycieli, aby móc jak najlepiej prowadzić swoich uczniów. Joga daje mi wolność i świadomość ciała, oddechu, intelektu i właśnie takie wartości chcę przekazać innym. W jodze rozwój nie ma końca i to jest cudowne.

Zajęcia: Hatha Joga pn.,wt.,czw., pt. 9.30, śr. 17.00 i 19.30, ndz. 9.30    Zdrowy Kręgosłup: śr. 18.30

Maciej Jaskólski

Jogę rozpocząłem regularnie praktykować jako uzupełnienie treningów biegowych i triathlonowych oraz sposób na odstresowanie w pracy w branży finansowej. Z czasem zakochałem się w praktyce jogi i tym, jak wpływa na moje ciało, umysł oraz życie codzienne i zdecydowałem, że z jogą chcę związać także życie zawodowe.Ukończyłem 200-godzinny kurs nauczycielski Vinyasa jogi w szkole Yogabody w Barcelonie. W ramach swojej praktyki doświadczyłem różnych rodzajów jogi od Astangi aż po Yin, ale intuicyjnie zawsze wracam do metody BKS Iyengara. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach koncentruje się na dynamice, precyzji wykonania asan oraz obserwacji ciała i oddechu.

Zajęcia: Vinyasa Joga: pn. i śr. 8.15, ndz. 11.30

Dawid Tabor

Licencjonowany nauczyciel jogi według tradycji Sivanandy o stopniu „Yoga Siromani”.
W trakcie kursu nauczycielskiego stopnia Introductory II według przekazu B.K.S. Iyengara.
Od dziecka zajmuje się sportem, były wspinacz skałkowy o wieloletnim doświadczeniu. Na jogę trafił poprzez problemy zdrowotne i kontuzje i od roku 2009/2010 nieustannie szkoli się i pogłębia swoją wiedzę z za kresu tej starożytnej sztuki. Zafascynowany jest ciałem, anatomią i mechaniką ruchu. Przez swoją chorobę genetyczną i problemy zdrowotne z tym związane nieustannie poszukuje sposobów praktyki która rozwijając, jednocześnie nie wpływa w sposób drażniący na ciało. Poprzez pryzmat własnych doświadczeń i problemów, dla uczniów zawsze stara się być wyrozumiały.
„Każdy oddech, to nowa rzeczywistość – bądź ze swoim oddechem w chwili obecnej, a poznasz niepoznane”.

Zajęcia: Hatha Joga I pt. 17.00

Monika Wróblewska

Ze  sportem  jestem  związana  od  najmłodszych  lat.  Moją  wielką  miłością  jest  siatkówka,  którą trenowałam przez szesnaście lat odnosząc z drużyną wiele sukcesów. Fitness stał się moją drugą    pasją gdy byłam na studiach. W 2008 roku zostałam instruktorką fitness . Od  tego  czasu  ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konwencjach, warsztatach  i szkoleniach u  znanych szkoleniowców i prezenterów takich jak Mathias Naujocks, Remy Huleux  , Christiane  Reiter, Martyna Rapp czy Sebastian Piątek. Moje ulubione zajęcia to   pilates, step, dance oraz power TBC.

Zajęcia: Pilates sb. 11.30

Justyna Szydło

Nazywam się Justyna Szydło. Jestem nauczycielką jogi w ciąży, jogi poporodowej oraz klasycznej, a także terapeutką masażu prenatalnego i ajurwedyjskiego. Moją pasją jest inspirowanie i wspieranie kobiet podczas ich podróży w macierzyństwo poprzez jogę, masaż i ajurwedę. Praktykuję jogę od 2007 roku, kiedy po raz pierwszy odwiedziłam Indie. Z kobietami w ciąży pracuję od 2014 roku. Jestem mamą 16 miesięcznej córeczki.

Swoje jogiczne wykształcenie uzyskałam w Indiach oraz w Londynie. W 2010 roku odbyłam dwa kursy nauczycielskie w Indiach z zakresu jogi klasycznej oraz hatha jogi. W 2014 roku ukończyłam kurs “The Mother’s Journey” pod przewodnictwem charyzmatycznej Carolyn Cowan, uprawniający mnie do nauki Jogi Świadomej Ciąży oraz do prowadzenia zajęć postnatalnych. W 2016 roku odbyłam szkolenie w Fundacji Rodzić po Ludzku “Ćwiczenia fizyczne i oddechowe dla kobiet w ciąży z elementami fizjoterapii”, a w roku 2017 kurs „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie” pod przewodnictwem mgr Joanny Kmieć – Nowakowskiej.

Zajęcia: Joga Świadomej Ciąży: wt. i czw. 10.30     Mama i Maluszek: wt. 12.00

Prem Jivan Kaur

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramikiem, robię biżuterię z naturalnych kamieni. Jestem pedagogiem, terapeutką, pracuję artystycznie z osobami autystycznymi. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Jestem kobietą. Jestem duszą wolną, która jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskończoności i wszechpotężnej miłości. Wahe Guru ;))))

Zajęcia: Joga Kundalini czw.18.00

Agnieszka Czumaj

Jogę praktykuję od 2003 (zaczynałam w Joga Centrum Adama Bielewicza), uczę od 2015. Jest integralną częścią mojego życia, chociaż nie od razu to dostrzegłam. Ukończyłam kursy: Akademii Terapii Ekspresyjnych, Psychologii Zorientowanej na Proces, Improwizacji ruchu i symboliki ciała, Techniki Alexandra, TRE, jogi kundalini (200h), jogi jin (300RYT), brałam udział w wielu warsztatach Movement Medicine, mindfulness i oczywiście jogi.

Ważnym doświadczeniem był dla mnie proces arteterapeutyczny – w latach 2009-2013 intensywnie zajmowałam się malarstwem intuicyjnym. Praktyka jogi jin jest dla mnie ukoronowaniem dotychczasowych doświadczeń. Moi nauczyciele w tym nurcie to Beta Lisboa, Simon Calder .

Zajęcia: Joga Jin sr. 10.30 i 20.00