Instruktorzy

baner_instruktorzy

Kinga Kubiak-Święcicka

14225406_1425891487439091_2601404651240110920_n

Ćwiczę od 2003 roku, pierwsze kroki na macie postawiłam w Łodzi, w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika. Jak być nauczycielem uczył mnie Leszek Kawa (Omśrodek Hatha-Jogi), u którego praktykuję do dziś.

Od 2011 samodzielnie prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Dużą część mojego doświadczenia w pracy z ciałem zdobywałam prowadząc zajęcia dla osób z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się moje ciało pod wpływem ćwiczeń jogi. 

Jestem absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyłam także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu i kursy weekendowe z takich dziedzin jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama ( Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki).

Joga to mój sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także sposób na życie.

Zajęcia: Hatha Joga pn. 18.30, pt. 18.00

Kasia Bajon

Kasia Bajon

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako tancerka występowałam na scenach Teatru Wielkiego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Wielkiego- Opery Narodowej w Warszawie, teatru w Vichy (Francja), teatru w Rehlingen (Niemcy), teatru w Odense ( Dania). Brałam udział w licznych warsztatach i festiwalach tanecznych zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina kierunek taniec- specjalność pedagogika baletowa. Od kilku lat prowadzę zajęcia z baletu dla dzieci oraz gimnastyki ogólnorozwojowej i stretchingu dla dorosłych. Zajęcia te prowadzę w każdej grupie wiekowej gdzie najmłodszy uczestnik ma 3 lata a najstarszy 76 (moja Babcia). Uwielbiam pracować z ludźmi i obserwować jak poprzez moje zajęcia stają się bardziej sprawni, zdrowi, szczęśliwi. Nie ma dla mnie nic bardziej przyjemnego niż połączenie mojej pasji i pracy.

Zajęcia Joga dla dzieci: sr. 18.30.

Anna Choreń

instruktor zaslepka1

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, jogę praktykuję od 15 lat. W 2003 rozpoczęłam pracę jako instruktorka w warszawskiej szkole Leszka Kawy.  Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Konrada Kocota oraz studiach instruktorskich kinezypsycho –profilaktyki  organizowanych przez przez prof. Janusza Szopę na AWFie w Częstochowie. Swoją wiedzę zdobywałam u światowej klasy nauczycieli: Gabrielli Giubillaro, Faeqa Birii, Patricii Walden oraz Geety Iyengar. Jestem współorganizatorką wyjazdów szkoleniowych do Indii (joga wg BKS Iyengara). Swoją praktykę pogłębiam w szkole Yog Ganga Center for Yoga Studies prowadzonej przez Rajiva Chanchani. Prywatnie jestem mamą 15letniego Kajetana i 5letniego Mikołaja, wolne chwile poświęcam ogrodnictwu w ekologicznym gospodarstwie na Podlasiu.

Zajęcia Hatha Joga:  czw.  18.30, sb. 9.30

Kasia Rygacka

Bez tytułu
Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplom instruktora rekreacji ruchowej uzyskałam w 2006r. Od tamtej pory cały czas prowadzę zajęcia w klubach. Specjalizuję się w zajęciach wzmacniających oraz Pilates.
Jestem także mamą trójki chłopców, z którymi prowadzę zajęcia fitness dla mam z dziećmi.
Zajęcia Pilates: czw. 20.00

Renata Czarniecka

IMG_5862

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi w metodzie B.K.S. Iyengara (stopnień INTRODUCTORY II), doktorem nauk o kulturze fizycznej, instruktorem tańca i fitness. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje nauczycielskie poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. W 2015 ukończyłam studia podyplomowe „Relaksacja i joga” (Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa), a obecnie uczestniczę w kursie nauczycielskim na stopień Junior I.

Uczenie jogi traktuję jako misję dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem głęboko przekonana, że joga to droga do poprawy i utrzymania zdrowia oraz odnalezienia wewnętrznej równowagi na każdym etapie życia.

Zajęcia: Hatha Joga: pn. 7.00, wt. 18.30 i 20.00, czw. 7.00 i 20.00, sb. 9.30    Zdrowy Kręgosłup: pn. 20.00

Magda Tatarek

5Y1A9868c

Od dziecka byłam związana ze sportem. Różne dyscypliny towarzyszyły mi w kolejnych etapach życia:siatkówka, pływanie, lekka atletyka. Aż wreszcie pojawiły się pilates i joga, które wspomogły moje ciało po licznych kontuzjach. Kilkuletnia praktyka pilates dała mi świadomość ciała i mocne mięśnie,co stanowiło wspaniałą podstawę do praktyki jogi, która towarzyszy mi już od 12 lat. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach jogi gdzie mogłam uczyć się od wspaniałych joginów, cały czas praktykuję pod okiem doświadczonych i mądrych nauczycieli, aby móc jak najlepiej prowadzić swoich uczniów. Joga daje mi wolność i świadomość ciała, oddechu, intelektu i właśnie takie wartości chcę przekazać innym. W jodze rozwój nie ma końca i to jest cudowne.

Zajęcia: Hatha Joga pn.,wt.,czw., pt. 9.30, śr. 17.00 i 19.30, ndz. 9.30    Zdrowy Kręgosłup: śr. 18.30   Vinyasa sb. 11.30

Dawid Tabor

DSC_8978
Licencjonowany nauczyciel jogi według tradycji Sivanandy o stopniu „Yoga Siromani”.
W trakcie kursu nauczycielskiego stopnia Introductory II według przekazu B.K.S. Iyengara.
Od dziecka zajmuje się sportem, były wspinacz skałkowy o wieloletnim doświadczeniu. Na jogę trafił poprzez problemy zdrowotne i kontuzje i od roku 2009/2010 nieustannie szkoli się i pogłębia swoją wiedzę z za kresu tej starożytnej sztuki. Zafascynowany jest ciałem, anatomią i mechaniką ruchu. Przez swoją chorobę genetyczną i problemy zdrowotne z tym związane nieustannie poszukuje sposobów praktyki która rozwijając, jednocześnie nie wpływa w sposób drażniący na ciało. Poprzez pryzmat własnych doświadczeń i problemów, dla uczniów zawsze stara się być wyrozumiały.
„Każdy oddech, to nowa rzeczywistość – bądź ze swoim oddechem w chwili obecnej, a poznasz niepoznane”.

Zajęcia: Hatha Joga I pt. 17.00

Monika Wróblewska

SAM_3829-1

Ze  sportem  jestem  związana  od  najmłodszych  lat.  Moją  wielką  miłością  jest  siatkówka,  którą trenowałam przez szesnaście lat odnosząc z drużyną wiele sukcesów. Fitness stał się moją drugą    pasją gdy byłam na studiach. W 2008 roku zostałam instruktorką fitness . Od  tego  czasu  ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konwencjach, warsztatach  i szkoleniach u  znanych szkoleniowców i prezenterów takich jak Mathias Naujocks, Remy Huleux  , Christiane  Reiter, Martyna Rapp czy Sebastian Piątek. Moje ulubione zajęcia to   pilates, step, dance oraz power TBC.

Zajęcia: Pilates wt. 20.00 i sb. 11.30

Justyna Szydło

justa

Nazywam się Justyna Szydło. Jestem nauczycielką jogi w ciąży, jogi poporodowej oraz klasycznej, a także terapeutką masażu prenatalnego i ajurwedyjskiego. Moją pasją jest inspirowanie i wspieranie kobiet podczas ich podróży w macierzyństwo poprzez jogę, masaż i ajurwedę. Praktykuję jogę od 2007 roku, kiedy po raz pierwszy odwiedziłam Indie. Z kobietami w ciąży pracuję od 2014 roku. Jestem mamą 16 miesięcznej córeczki.

Swoje jogiczne wykształcenie uzyskałam w Indiach oraz w Londynie. W 2010 roku odbyłam dwa kursy nauczycielskie w Indiach z zakresu jogi klasycznej oraz hatha jogi. W 2014 roku ukończyłam kurs “The Mother’s Journey” pod przewodnictwem charyzmatycznej Carolyn Cowan, uprawniający mnie do nauki Jogi Świadomej Ciąży oraz do prowadzenia zajęć postnatalnych. W 2016 roku odbyłam szkolenie w Fundacji Rodzić po Ludzku “Ćwiczenia fizyczne i oddechowe dla kobiet w ciąży z elementami fizjoterapii”, a w roku 2017 kurs „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie” pod przewodnictwem mgr Joanny Kmieć – Nowakowskiej.

Zajęcia: Joga Świadomej Ciąży: wt. i czw. 10.30

Agnieszka, Prem Jivan Kaur

IMG_3452-1

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramikiem, robię biżuterię z naturalnych kamieni. Jestem pedagogiem, terapeutką, pracuję artystycznie z osobami autystycznymi. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Jestem kobietą. Jestem duszą wolną, która jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskończoności i wszechpotężnej miłości. Wahe Guru ;))))

Zajęcia: Joga Kundalini pn. 20.00