O NAS

piktogram_instruktorzy

Nasze studia znajdują się na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego 35a, Boguckiego 1a oraz Plac Inwalidów 10.

🏠 Studio Krasińskiego to dwie sale do ćwiczeń – 140m2 i 90m2, przestronna recepcja z aneksem kuchennym, dwie szatnie (męska i damska) wraz z prysznicami oraz dwie toalety. Całość to dokładnie 316 m2.

🏠 Studio Boguckiego ma jedną salę 100m2 z aneksem kuchennym, recepcję, dwie szatnie (męska i damska) oraz toaletę.

🏠 Studio Plac Inwalidów ma jedną salę 110m2 z aneksem kuchennym, recepcję, dwie szatnie (męska i damska) oraz toalety.

Na salach znajdują się maty i inny sprzęt potrzebny do jogi i pilatesu.

📅 Grafik może ulegać drobnym zmianom z miesiąca na miesiąc.

Nie prowadzimy zapisów, wystarczy przyjść na zajęcia.

RODZAJE JOGI : HATHA JOGA (w grafiku jako 'Joga”), VINYASA,ASHTANGA

🧘‍♀️ Hatha Joga to joga precyzyjna, z użyciem sprzętu (np. paski, wałki, koce, klocki, krzesła), większość instruktorów prowadzących te zajęcia posiada m.in. stopień nauczycielski jogi Iyengara.

🧘‍♀️ Vinyasa – zajęcia składają się z sekwencji asan (pozycji), wykonywanych płynnie wraz z wdechem i wydechem, od początkowych prostych do pozycji bardziej zaawansowanych, odbywają się przy muzyce relaksacyjnej, nie używa się pomocy takich jak klocki, paski itp.

🧘‍♀️ Ashtanga składa się ze stałej sekwencji asan (pozycji) połączonych ze sobą głębokim oddechem, który wyznacza rytm ruchu ciała. Kolejność asan jest zawsze taka sama, ułożona tak aby wcześniejsza pozycja przygotowywała ciało do kolejnej asany. Sekwencji uczymy się stopniowo, skupiając się na głębokim oddechu i świadomym ruchu. Bez sprzętu i bez muzyki.

Osobom początkującym i które jeszcze nigdy nie były na zajęciach jogi i pilatesu proponujemy jogę początkującą (1), vinyasę slow, ashtangę start oraz zdrowy kręgosłup, pilates.

Dla osób praktykujących jogę już od dłuższego czasu, znających podstawowe asany odpowiednie będą zajęcia: Joga początk.+średniozaaw. (1/2), Joga średniozaawansowana (2), Vinyasa oraz Ashtanga. Osoby ćwiczące pilates już dłuższy czas i te, które chciałyby 'pójść krok dalej’ zapraszamy na zajęcia Pilates 2.

Grupy są otwarte, można dołączyć w każdym momencie.

Wejściówki i karnety można wykupić przed zajęciami w recepcji, płacąc kartą lub gotówką.

Kadra jest wysokowykwalifikowana a zajęcia prowadzone w miłej i serdecznej atmosferze 🙂

Zapraszamy i do zobaczenia na macie!