Blog

17-19 marca 2023r – weekendowy wyjazd z Kingą Kubiak

Zapraszamy Was na weekendowy wyjazd z Kingą Kubiak-Święcicką!

🔷Do Ośrodka, położonego w zacisznym miejscu przy lesie w miejscowości Czarna (powiat miński, 50 min. samochodem od Warszawy). Dokładny adres wraz ze szczegółowymi informacjami dojazdu prześlemy zainteresowanym bliżej terminu wyjazdu. Będziemy praktykować w sali w kształcie ośmiokąta, która jest ustawiona wg kierunków świata, z dębową podłogą i cedrowymi ścianami. Nocować będziemy w pokojach: 2 x 2os., 5 x 3 os., 2 x 4os. O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń.

🔷Posiłki będą wegetariańskie i wegańskie.

🔷Wyjazd przenaczony jest również dla osób początkujących. Poziom ćwiczeń dostosowujemy do grupy.

PLAN WYJAZDU 17-19 marca

PIĄTEK
od 17.00 – przyjazd, zakwaterowanie
18:00- kolacja
20.00 – 21.30 –sesja jogi

SOBOTA
8.30 – 9.00 pranayama
9.00 – śniadanie
11.30- 13.00 – sesja jogi
13.30 – obiad
16.00-18.00 – warsztat tematyczny
18.00 – kolacja
20:00 – 21.30 – sesja jogi lub koncert gongów

NIEDZIELA

8.30 – 9.00 pranayama
9.00 – śniadanie
11.30- 13.00 – sesja jogi
14.00 – obiad

🔷Zajęcia poprowadzi Kinga Kubiak-Święcicka.
Kinga praktykuje jogę od 2003 roku, pierwsze kroki na macie postawiła w Łodzi, w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika. Od 2011 samodzielnie prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Jest absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyła także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu i kursy weekendowe z takich dziedzin jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama ( Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki), a także kursy nauczycielskie z Betą Lisboą (joga jin, joga spiralna) oraz Simonem Calderem (qi-gong). Skończyła trzyletni kurs nauczycielski u Katarzyny Pilorz.

🔷Koszt wyjazdu to: 950 zł. –cena obejmuje: zakwaterowanie; wyżywienie; warsztat; zajęcia jogi i pranajamy. Dojazd we własnym zakresie. W razie potrzeby będziemy pomagać w znalezieniu wolnych miejsc w samochodach.

🔷Ilość miejsc jest ograniczona; o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia zbieramy pod adresem e-mail: kontakt@anyayoga.pl

🔷Rezerwacja miejsca – zapis mailowy i wpłata zaliczki 200 zł. Zapisy zbieramy do 9 marca. Reszta kwoty płatna na miejscu pierwszego dnia wyjazdu. Zaliczka zostanie zwrócona, w przypadku poinformowania nas o rezygnacji w terminie do 9 marca lub gdy wyjazd nie odbędzie się.

WALENTYNKOWE WARSZTATY

14 lutego WALENTYNKOWE WARSZTATY MASAŻU TAJSKIEGO DLA PAR z Renią Czarniecką

❤❤❤❤❤❤ Chcesz niekonwencjonalnie spędzić czas w Walentynki? ❤❤❤❤❤❤

 

📅14.02 (wtorek) w godz. 17:15-18:15 zapraszamy na warsztat: MASAŻ TAJSKI DLA PAR W ANYAYOGA
Wyjątkowe zajęcia poprowadzi dla Was nasza nauczycielka jogi i masażystka Renata Czarniecka 

 

W ramach warsztatu nauczycie sie wybranych technik masażu, które odprężają plecy, kark i szyję, pozwalają zrelaksować się i zredukować napięcia.
Spędzicie razem fajny czas w bliskim kontakcie fizycznym, a wiedza i umiejętności zostaną z Wami na dłużej.

 
🏠Zapraszamy do naszej lokalizacji na Krasińskiego.
 
Masaż odbywa się w wygodnym, przylegającym ubraniu (dres, legginsy, piżama 🙂 i skarpetach.
Obiecujemy wiele pozytywnych emocji i  niepowtarzalnych wrażeń 🙂

Koszt: 150 zł. (od pary). Prosimy o zapisy mailowo na kontakt@anyayoga.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Płatnosć będzie możliwa w recepcji w dniu warsztatu.

Masaż Klasyczny i Relaksacyjny w AnyaYoga

Nazywam się Maria Chrostowska i jestem studentką IV roku fizjoterapii.W masażach skupiam się na wprowadzeniu ciała w stan relaksu i stymulowania ciała do autoregeneracji. Lubię subtelną pracę z miejscami i obszarami w ciele, które najbardziej tego wymagają. Wykorzystuję techniki masażu klasycznego, segmentarnego i powięziowego oraz specjalistyczną wiedzę, którą zdobyłam na studiach.

Uważam że masaże to bardzo wdzięczna i szlachetna praca z drugim człowiekiem. Od lat jestem związana z łucznictwem, jogą i górami, co razem daje mi świadomość ciała i siłę, którą mogę dzielić się z innymi.

Zapraszam serdecznie w poniedziałkowe wieczory na masaże w AnyaYoga (Boguckiego 1a)

☎ Zapisy telefonicznie: 726 236 298