WYJAZD Z JOGĄ 17-19 MAJA 2024R

Wyjazdy z jogą to doskonała okazja do głębszego zanurzenia się w praktykę jogi, jednocześnie czerpiąc korzyści z piękna otaczającej nas przyrody, z dala od zgiełku miasta. To pozwala na skoncentrowanie się na praktyce jogi w otoczeniu, które sprzyja spokoju i skupieniu. Poza zajęciami jogi, uczestnicy mają również czas na odpoczynek i regenerację. To doskonała okazja do relaksu, odkrywania okolicy lub po prostu do zanurzenia się w ciszy.

————————————————

🏠GDZIE JEDZIEMY

Jedziemy do Ośrodka w miejscowości Czarna (powiat miński, 50 min. samochodem od Warszawy). Ośrodek nie ma swojej nazwy, ani strony internetowej, jest położony w środku lasu. Będziemy praktykować w sali w kształcie ośmiokąta, z dębową podłogą i cedrowymi ścianami. Dostępne są pokoje: 2 x 2os., 5 x 3 os., 2 x 4os. O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń.

————————————————

🤸‍♀️DLA KOGO

dla osób początkujących:

◦ Wyjazd z jogą może być doskonałą okazją dla osób dopiero zaczynających swoją praktykę jogi. Na takim wyjeździe można zdobyć solidne podstawy, uzyskać wskazówki od doświadczonego nauczyciela i skoncentrować się na rozwijaniu zdrowych nawyków.

dla osób zaawansowanych w praktyce:

◦ Osoby już zaawansowane w praktyce jogi mogą korzystać z wyjazdu jako sposobu na dalszy rozwój i poszerzanie swojej praktyki.

Poziom ćwiczeń dostosowujemy do grupy.


PODCZAS WYJAZDU

– poznacie/zgłębicie: pranayamę (praca z oddechem), jogę wg metody Iyengara, jogę yin i regeneracyjną

– odpoczniecie, zregenerujecie siły

– spędzicie czas w miłym towarzystwie

– będziecie delektować się pysznymi wege posiłkami.


🥦KUCHNIA

Wegetariańska. Posiłki przygotowane według koncepcji pięciu przemian (w tradycyjnej chińskiej medycynie obejmuje zrównoważenie różnych smaków, temperatur, kolorów i tekstur w celu wsparcia harmonii w ciele. Ponadto, uwzględni sezony i dostępność lokalnych produktów w diecie). Zróżnicowana i świeża żywność zgodna z zasadami pięciu przemian wspomaga równowagę energetyczną w ciele.


📅PLAN WEEKENDU

PIĄTEK
od 17.00 – przyjazd, zakwaterowanie
18:00- kolacja
20.00 – 21.30 – JOGA REGENERACYJNA

SOBOTA
8.30 – 9.00 PRANAYAMA
9.00 – śniadanie
11.30- 13.00 – JOGA WG METODY IYENGARA
13.30 – obiad
16.00-18.00 – warsztat tematyczny ‘BIODRA’
18.00 – kolacja
20:00 – 21.30 – RELAKSY LUB KONCERT GONGÓW

21:30 SAUNA dla chętnych

NIEDZIELA

8.30 – 9.00 PRANAYAMA
9.00 – śniadanie
11.30- 13.00 – JOGA WG METODY IYENGARA
14.00 – obiad


🧘NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez Agę Tarnakowicz. Aga skończyła dwuletnią szkołę jogi wg B.K.S. Iyengara Open Mind Joga Classic School pod okiem Agaty Biernat. Dzięki nauczycielkom – Emilce Pisarek i Iwonie Sikorze – joga jest stałym elementem jej życia. Korzysta też z możliwości rozwijania się pod okiem wspaniałych nauczycieli takich jak Konrad Kocot czy Paulina Stróż. Dzielenie się zdobytą wiedzą, praca z ludźmi daje jej dużo radości i poczucie sensu.

————————————————

💰KOSZT WYJAZDU

1050 zł. –cena obejmuje: zakwaterowanie; wyżywienie; warsztat; zajęcia jogi i pranajamy, sauna. Dojazd we własnym zakresie. W razie potrzeby będziemy pomagać w znalezieniu wolnych miejsc w samochodach.


🖊️REZERWACJA MIEJSCA

To zapis mailowy i wpłata zaliczki 200 zł.

Ilość miejsc jest ograniczona; o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia zbieramy pod adresem e-mail: hello@anyayoga.pl do 5 maja.

Zaliczka zostanie zwrócona, w przypadku poinformowania nas o rezygnacji w terminie do 10 maja lub gdy wyjazd nie odbędzie się.