Yoga Nidra #1 piątek 12 stycznia, godz. 19.30

Sesja wprowadzająca do cyklu pełnej relaksacji Yoga Nidra.
„Ludzie czują, że odpoczywają, gdy zapadają się w fotelu z filiżanką herbaty lub kawy, drinkiem lub papierosem, gdy czytają gazetę lub włączają telewizor […]” Swami Satyananda Saraswati

Na czym polega Yoga Nidra?
Połóż się, zrelaksuj i postępuj zgodnie z instrukcjami … w trakcie 35 minut kiedy Ty leżysz z zamkniętymi oczami będziesz w stanie rozpocząć przygodę z rozluźnieniem ciała i głowy.
Nie wierzysz mi? A jednak to faktycznie najtrudniejsza część praktyki jogi! Sesja Yoga Nidra pozwala też zrozumieć własne cele w yodze i pomaga w trawieniu wielu sytuacji życiowych. Yoga Nidra działa na nasze ciało, a jednocześnie na poziom emocjonalny i system nerwowy.

Prowadząca: Olga Paprocka:

  • Łączę techniki poznane w indyjskiej Ashramie Sivanandy(Triambakeshwar, Nasik), inspiruję się doświadczeniami z licznych warsztatów prowadzonych przez znanych nauczycieli hatha yogi. Ruch i świadomość ciała to kierunki, które z zaciekawieniem eksploruję od paru lat.
  • W Warszawie jogę przeniosłam również na Wisłę i w sezonie letnim odnajdujemy balansw jogowymruchu i bezruchu na desce SUP.
  • Zajęcia ze mną pozwolą na pracę całego ciała, dążąc do harmonii i delikatnego wewnętrznego ożywienia. Przy okazji nie zapominamy o swobodnym oddechu, uśmiechu i dobrym relaksie przy dźwięku dzwoneczków.

Yoga Nidra:
12.01, godz 19:30 – 20:30
Cena: 30 zł (12.01 = 40 zł)
ZAPISY: olga.paprocka@gmail.com do 10.01. [w temacie napisz Yoga Nidra IMIĘ NAZWISKO, w mailu zwrotnym otrzymasz, szczegóły oraz numer konta do wpłaty rezerwacyjnej 20 zł)

Cykl yoga Nidra ( 1 h ) pakiet 5 spotkań = 125 zł, drop in session =30 zł.
***Dla uczestników innych zajęć Olga Yoga w Warszawie – zniżka 20%