ZRELAKSUJ SIĘ Z POWIĘZIOWĄ JOGĄ JIN

Warsztat przeznaczony dla wszystkich osób pragnących pogłębić kontakt z ciałem i zrelaksować się. Długie (5-15min.) czasy w pozycjach w połączeniu z elementami rozluźniania mięśniowo powięziowego na piłkach wprowadzają w stan błogości i relaksu. Spokojne ciało to spokojny umysł – praktyka jogi jin ma charakter kontemplacyjny; wycisza i pomaga skierować uwagę do wewnątrz. Na ten warsztat może przyjść każdy, zarówno osoby zaawansowane, jak i takie, dla których jest to początek jogicznej ścieżki.

Prowadząca: AGNIESZKA CZUMAJ – instruktorka powięziowej jogi jin. Na ścieżce jogi od 2003r. Problemy z kręgosłupem nauczyły mnie uważności i szacunku dla tego nietrwałego pojazdu, jakim jest ludzkie ciało. Dlatego nie mam w zwyczaju nikogo doginać ani rozciągać na siłę. Nauczyłam się tego dzięki jodze kundalini, w której przyjęte jest, że nauczyciel daje tylko wskazówki ustne. Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że najlepsze co mogę zrobić dla adepta jogi, to stworzyć mu bezpieczną, ciepłą i pełną akceptacji przestrzeń do rozwoju – w taki sposób i w takim tempie, na jakie jest on gotów.

INFO DLA UCZESTNIKÓW:
Przyjdź ok. 15 min. przed rozpoczęciem zajęć i z pustym żołądkiem; 2-3h od posiłku, w zależności od tego, jak był obfity.
Co zabrać: wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu oraz dwie piłki o średnicy 6-7cm, najlepiej gumowe albo zwykłe tenisowe.
Jeżeli cierpisz na jakąś dolegliwość, poinformuj mnie o tym najpóźniej PRZED rozpoczęciem zajęć.

Kiedy: 8 wrzesnia (sobota), w godz. 11.00-14.00
KOSZT: 120 zł.
Zapisy do 1 września na : kontakt@anyayoga.pl.
Zaliczka: 40 zł.