ZRELAKSOWANA MIEDNICA Z POWIĘZIOWĄ JOGĄ JIN

ZRELAKSOWANA MIEDNICA

Zrelaksowana miednica, otwarte biodra – o tym ludzie żyjący w cywilizacji zachodniej często mogą tylko marzyć. Albo praktykować jogę, która przygotowuje ciało do pozycji siedzącej – innej niż na krześle :). Zapraszam na warsztat, podczas którego skupimy się na pracy z obszarem miednicy i stóp oraz będziemy zgłębiać ich wzajemną relację.

POWIĘZIOWA JOGA JIN. Stres, traumy, przebyte choroby, kontuzje i związane z nimi wszystkimi emocje – zostają zapisane w ciele. Mapą zapisanych traum jest system powięzi, który przenika i otacza mięśnie, kości i organy wewnętrzne.

Powięziowa joga jin jest metodą opracowaną właśnie pod kątem pracy z powięzią. Oprócz jogi jin, obejmuje także rozluźnianie mięśniowo-powięziowe (przy pomocy piłek) i mindfulness.  Istotą tej odmiany jogi jest bezruch; poddanie się przyjętej pozycji i upływowi czasu. Mięśnie są rozluźnione, a oddech świadomy; napięcia – często kumulowane przez lata – zaczynają uwalniać się, a miejsca zapomniane, odrętwiałe lub spięte wracają do życia. Pogłębia się zdolność do relaksu, zwiększa witalność, świadomość ciała, a także elastyczność i odporność na stres.

AGNIESZKA CZUMAJ – instruktorka powięziowej jogi jin. Na ścieżce jogi od 2003r.

Przez szacunek do Ciebie i Twojej – nieznanej mi – historii nigdy nie dotykam bez pytania, a już na pewno nie dociskam, nie ciągnę i nie popycham do pozycji, na którą Twoje ciało nie jest gotowe. Każdy jest inny i każdy inaczej przyjmuje tą samą pozycję. Ingeruję tylko w przypadku, gdy w grę wchodzi Twój komfort lub bezpieczeństwo.

 

Info dla uczestników:

 Przyjdź ok. 15 min. przed rozpoczęciem zajęć i z pustym żołądkiem (1-3h od posiłku, w zależności od tego, jak był obfity 🙂

Joga jin jest pasywna; zadbaj o to, żeby w trakcie zajęć było Ci ciepło – zabierz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu.

Jeżeli cierpisz na jakąś dolegliwość, poinformuj mnie o tym najpóźniej PRZED rozpoczęciem zajęć.

Kobietom w ciąży nie polecam udziału w warsztacie – chyba, że ćwiczą jogę na co dzień.

Kiedy: 20 października (sobota), w godz. 15.00-18.00
KOSZT: 120 zł.
Zapisy do 15 października na : kontakt@anyayoga.pl.
Zaliczka: 70 zł.