Warsztat powięziowej Jin Jogi – Elastyczny kręgosłup

ELASTYCZNY KRĘGOSŁUP
 
Jak elastyczny jest Twój kręgosłup? Praktykujesz jogę, sztuki walki, uprawiasz sport? Jeżeli czujesz ból, napięcie lub blokadę, które nie pozwalają Ci zrobić postępów w zakresach pozycji… Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zmobilizować się do ruchu… Jeżeli wracasz do siebie po trudnych przeżyciach lub kontuzji… to ten warsztat jest dla Ciebie!
W cywilizacji sukcesu i szybkich efektów skupiamy się często wyłącznie na budowaniu siły mięśni i rozwijaniu kondycji. Długotrwały stres, tłumienie „niewygodnych” emocji, zła dieta, niedobór lub nadmiar ruchu – przyczyniają się do usztywnień w ciele i w obrębie kręgosłupa. Źródło tych usztywnień może tkwić w powięzi, która na szczęście otwiera się i rozluźnia pod wpływem ucisku bądź łagodnego rozciągania w długim czasie. Takiego, jakie oferuje joga jin 😊
Podczas zajęć skłony, wygięcia i skręty będziemy przeplatać elementami autoterapii na piłeczkach, stopniowo wydłużając czasy w asanach. Zapraszam!
 
INFO DLA UCZESTNIKÓW:
Przyjdź ok. 15 min. przed rozpoczęciem zajęć i z pustym żołądkiem (2-3h od posiłku, w zależności od tego, jak był obfity)
Weź ze sobą 2 piłki o średnicy 6 – 7cm (najlepiej gumowe, ale mogą być też tenisowe).
Joga jin jest pasywna; zadbaj o to, żeby w trakcie zajęć było Ci ciepło – zabierz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu.
PRZED rozpoczęciem zajęć poinformuj mnie o swoich ewentualnych dolegliwościach.
 
 
AGNIESZKA CZUMAJ – instruktorka powięziowej jogi jin. Na ścieżce jogi od 2003r.
 
Przez szacunek do Ciebie i Twojej historii nigdy nie dotykam bez pytania, a już na pewno nie dociskam, nie ciągnę i nie popycham do pozycji, na którą Twoje ciało nie jest gotowe. Ingeruję tylko w przypadku, gdy w grę wchodzi Twój komfort lub bezpieczeństwo.
 
Kiedy: 18 listopada (niedziela), w godz. 15.00-18.00
KOSZT: 120 zł.
Zapisy do 10 listopada na : kontakt@anyayoga.pl.
Zaliczka: 70 zł.