Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|---|---|---|---|---|---|
9:30-11:00 Joga 1/2 Małgosia sala 1 1 IV - brak zajęć |
9:30-11:00 Joga 1/2 Emilia sala 1 |
9:30-11:00 Joga 1/2 Asia sala 1 |
10:00-11:00 Vinyasa Ania P. sala 2 30 III - brak zajęć |
|||
18:30-19:45 Joga 1 Renata sala 1 1 IV - brak zajęć |
18:45-19:45 Kręgosłup Marta sala 2 |
18:30-19:45 Joga 1 Renata sala 1 |
18:30-19:30 Pilates Greta sala 2 |
17:00-18:15 Joga 1 Magda sala 2 30 III - brak zajęć |
16:00-17:30 Joga 1 Agnieszka/Magda sala 1 31 III - brak zajęć |
|
18:45-19:45 Vinyasa Ania S. sala 2 1 IV - brak zajęć |
18:45-19:45 Pilates Agata G. sala 1 |
18:45-19:45 Pilates Ania Cz. sala 2 |
18:45-19:45 Kręgosłup Agnieszka sala 1 |
18:30-20:00 Joga 2 Kinga sala 1 29 III - Paula |
18:30-20:00 Joga 1/2 Magda sala 1 30 III - brak zajęć |
16:15-17:15 Vinyasa Ania/Ola sala 2 31 III - brak zajęć |
20:00-21:00 Vinyasa Ania S. sala 2 1 IV - brak zajęć |
20:00-21:15 Joga 1 Marta sala 1 |
20:00-21:00 Vinyasa Ola sala 2 |
19:45-21:15 Joga 2 Renata sala 2 28 III - Ania Ch. |
☑️zajęcia tylko do 24 marca włącznie 17:30-18:30 Vinyasa Slow Ania/Ola sala 2 31 III - brak zajęć |
||
20:10-21:10 Kręgosłup Renata sala 1 1 IV - brak zajęć |
20:00-21:00 Pilates 2 Agata G. sala 2 |
20:10-21:10 Kręgosłup Renata sala 1 |
20:00-21:15 Joga 1 Agnieszka sala 1 |
☑️zajęcia tylko do 24 marca włącznie 17:45-19:00 Joga 1 Ania Choreń sala 1 31 III - brak zajęć |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
9:30-10:30 Vinyasa Wiktoria |
9:00-10:00 Vinyasa Agata S. 30 III - brak zajęć |
||||
17:15-18:15 Joga 1 Agnieszka 1 IV - brak zajęć |
17:00-18:00 Pilates Agata G. |
17:00-18:00 Pilates Greta |
17:00-18:00 Kręgosłup Marta 29 III - Ola W. |
||
18:30-19:30 Kręgosłup Małgosia 1 IV - brak zajęć |
18:30-19:45 Ashtanga Kasia |
18:30-19:30 Vinyasa Slow Ania M. |
18:30-19:45 Ashtanga Kasia |
18:15-19:30 Joga 1 Marta 29 III - Ola W. |
|
19:45-21:00 Joga 1 Magda 1 IV - brak zajęć |
20:00-21:00 Vinyasa Ania S. |
19:45-20:45 Yin Yoga Dagmara |
20:00-21:00 Vinyasa Dagmara |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
9:30-10:45 Joga 1 Emilia 2 IV - Marzenka |
|||||
11:00-12:00 Kręgosłup Emilia 2 IV - Marzenka |
|||||
17:15-18:15 Kręgosłup Marta 28 III - Paula |
17:15-18:30 Joga regeneracyjna Agnieszka 5 IV - zastępstwo |
||||
18:30-20:00 Joga 2 Kinga 1 IV - brak zajęć |
18:30-19:30 Vinyasa Dagmara |
18:10-19:10 Ashtanga Start Kasia |
18:30-19:45 Joga 1 Marta 28 III - Paula |
||
20:05-21:20 Joga 1/2 Ania Choreń 1 IV - brak zajęć |
19:15-20:30 Ashtanga Kasia |
☑️od 4 kwietnia 20:00-21:00 Joga Wzmacniająca Marta |