Joga Kundalini – Energia , co czwartek godz. 18.00 – 19.30

KUNDALINI JOGA – Energia

Gdy uświadomimy sobie swoją Boskość i poczujemy swoją niepowtarzalną piękną  energie wtedy będziemy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał tu w istnieniu, na Ziemi w tu i teraz .

Czucie swojej energii i wszelakich jej przejawów i form jest kluczem do rozpoznania siebie samego.

Rozpoznania siebie w doświadczeniu.

Gdy mamy tę uważność doskonale widzimy co się dzieje,widzimy prawdę w ludziach i zdarzeniach, czujemy prawde , emanujemy prawdą.

Gdy energia jest rozpoznana już nie okłamiemy samych siebie.

Energia jest odpowiedzią na zdarzenia które manifestują się w naszym życiu.  Gdy sie przyjrzymy to głębszy sens ujrzymy. Obrazy które widzimy co dnia Mają kilka warstw i to od naszej świadomości zależy jak głęboko zinterpretujemy zdarzenia , nasze myśli marzenia ,ludzi i to co nas trudzi.

W listopadzie bierzemy odpowiedzialność za naszą energie i prawdę którą czujemy.

Zajmiemy się rozpoznaniem siebie w świecie energetycznym .

Spojrzymy na siebie inaczej aniżeli zazwyczaj

Zamiast lustra , czucie, emocje, prawdę nam powiedzą :)))

Jay Jay Shiva

Jay Kali

Joga kundalini jest starożytną techniką,która polega na potężnej pracy z energią . Za pomocą asan,mudr,mantr,medytacji zmieniamy nasze życie ,wychodzimy ze schematów,blokad,uprzedzeń,przekonań itp .

Gdy szczerze pracujemy nad sobą mając wewnętrzne postanowienie zmiany to zaczyna się dziać,czujemy nową fale, niekiedy burzliwą, która transformuje nasze życie .

Gdy myślisz,że czas zacząć to czas zacząć 🙂

Energia kundalini to Twój potencjał, wola i moc. Przebudzenie to manifestacja siebie w prawdzie i wolności na drodze swojego przeznaczenia.

Joga Kundalini wg Yogi Bhajana, zwana jest jogą świadomości, gdyż przebudza człowieka z głębokiego snu, zwanego mayą.

Lekcja kundalini jogi składa się z :
– kriyi( dynamicznego zestawu ćwiczeń, asan )
-medytacji, pranayamy( technik oddechowych), mantr
– głębokiego relaksu ( w dźwiękach mis tybetańskich, bębna szamańskiego i innych instrumentów 432 hz )

Praktyka jogi kundalini daje możliwość by już w ciągu jednych zajęć osiągnąć równowagę i harmonie zarówno fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Dzięki swej kompletnej strukturze jest doskonałą praktyką przy codziennym pośpiechu i tempie współczesnego życia.

Joga działa bezpośrednio na wielu poziomach naszej istoty, przebudza pierwotną tożsamość, jednoczy z odczuwaniem siebie i naturalnym przepływem życia, co pomaga usłyszeć rzeczywisty głos Duszy oraz odkryć swój indywidualny potencjał i przeznaczenie.

Systematyczne praktykowane poprawia poczucie dobrostanu, zdrowie, wzmacnia się intuicja i poczucie spełnienia. Praktyka jogi i medytacji wywołuje uczucie harmonii i prowadzi do zadowolenia i wdzięczności.

Ciesząc się z tego co masz, otrzymasz więcej tego czego potrzebujesz. Wszechświat naturalnie odpowiada na nasze wołanie.

Przyciągamy to czym wibrujemy, jaką energią emanujemy.

RELAKS

Relaks dźwiękiem mis tybetańskich to głęboko relaksujące przeżycie, które porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu.

Subtelny dźwięk mis ma niezwykłą siłę oddziaływania i pogłębia odczuwanie piękna i harmonii w życiu. Każdy dźwięk jest odbierany całym ciałem , nie tylko zmysłem słuchu. Wibracja jest przyjemna i przepływa przez każdą tkankę, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Ze względu na głęboko relaksujące oddziaływanie dźwięk mis pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem. Wpływa także na zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć i siły witalne.

DLA KOGO Kundalini Joga?

Jeśli pragniesz znaleźć swój kierunek i drogę życia, odkryć osobisty potencjał, odzyskać osobista wole i moc, odnaleźć harmonię i spokój wewnętrzny, codzienną radość i lekkość .

Lekcja otwarta dla każdego, zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych, nie ma ograniczeń wiekowych lub sprawnościowych. Lekcja dostosowana na bieżąco do potrzeb grupy.

PROWADZĄCA

Prem Jivan Kaur

Agnieszka Gabriela

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramikiem, robię biżuterie z naturalnych kamieni. Jestem pedagogiem, terapeutką, pracuje artystycznie z osobami autystycznymi. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Jestem kobietą. Jestem duszą wolną, która jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskończoności i wszechpotężnej miłości. Jai Ganesha Jai Ganesha :))

CZAS I MIEJSCE

W każdy czwartek godz .18-19.30

AnyaYoga
Ul.Krasińskiego 35A
Warszawa Żoliborz

KOSZT:
-pojedyncza lekcja 40 zł
-karnet na 4 zajęcia – 140 zł.

Zapisy obowiązkowe :kontakt@anyayoga.p