Joga Kundalini – WOLNOŚĆ , co czwartek godz. 18.00 – 19.30

KUNDALINI JOGA – WOLNOŚĆ

W lipcu pracujemy nad Wolnością 💞💞💞

Moc jogi zmienia pozornie nienaruszalne negatywne schematy przebudza ciało umysł i serce.

Otwiera nas na nowe możliwości .

Kim Jestem w środku mojego jescestwa ?

Na zajęciach będziemy otwierać serca, uwalniać w nim przestrzeń i doświadczać takich uczuć jak radość wrażliwość ale tez i smutek dążąc do wolności. Zasmakowania wolności .

Nie ważne kim jesteś i za kogo się uważasz , nie ma znaczenia co się działo z Tobą w przeszłości ani na jakim etapie jesteś teraz. Każdy kto naprawdę chce coś zmienić, przebić się poprzez swe ograniczenia schematy , myśli zachowania jest na właściwej drodze.

Dzięki jodze może znaleźć I znajdzie wolność.

Wolność by być sobą i ponosić tego konsekwencje. Wziąć odpowiedzialność za siebie za swoje słowa myśli i wszystko co co generujemy w środku.Gdy zamkniesz oczy powiedz co widzisz i czujesz , czy odkrywasz swój wszechświat i go znasz ?

Zapraszam na jogę to właśnie to właśnie będziemy zgłębiać.

Główna idea pracy w lipcu to Wolność

Joga Kundalini jest najbardziej mistyczną odmianą jogi. Łączy w sobie wszystkie techniki,które oddziałują na umysł i ciało.
Joga kundalini ma na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele. Ich rozwój poprzez praktykę prowadzi do odzyskania równowagi psychicznej fizycznej i emocjonalnej, a co za tym idzie uwolnienie się od stresu i wejście na wyższy poziom świadomości.
Energia kundalini to Twój potencjał, wola i moc. Przebudzenie to manifestacja siebie w prawdzie i wolności na drodze swojego przeznaczenia.
Joga Kundalini wg Yogi Bhajana, zwana jest jogą świadomości, gdyż przebudza człowieka z głębokiego snu, zwanego mayą.

Lekcja kundalini jogi składa się z :
– kriyi( dynamicznego zestawu ćwiczeń, asan )
– medytacji, pranayamy( technik oddechowych), mantr
– głębokiego relaksu ( w dźwiękach mis tybetańskich, bębna szamańskiego i innych instrumentów 432 hz )

Praktyka jogi kundalini daje możliwość by już w ciągu jednych zajęć osiągnąć równowagę i harmonie zarówno fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Dzięki swej kompletnej strukturze jest doskonałą praktyką przy codziennym pośpiechu i tempie współczesnego życia.

Joga działa bezpośrednio na wielu poziomach naszej istoty, przebudza pierwotną tożsamość, jednoczy z odczuwaniem siebie i naturalnym przepływem życia, co pomaga usłyszeć rzeczywisty głos Duszy oraz odkryć swój indywidualny potencjał i przeznaczenie.

Systematyczne praktykowane poprawia poczucie dobrostanu, zdrowie, wzmacnia się intuicja i poczucie spełnienia. Praktyka jogi i medytacji wywołuje uczucie harmonii i prowadzi do zadowolenia i wdzięczności.

Ciesząc się z tego co masz, otrzymasz więcej tego czego potrzebujesz. Wszechświat naturalnie odpowiada na nasze wołanie.
Przyciągamy to czym wibrujemy, jaką energią emanujemy.

RELAKS

Relaks dźwiękiem mis tybetańskich to głęboko relaksujące przeżycie, które porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu.
Subtelny dźwięk mis ma niezwykłą siłę oddziaływania i pogłębia odczuwanie piękna i harmonii w życiu. Każdy dźwięk jest odbierany całym ciałem , nie tylko zmysłem słuchu. Wibracja jest przyjemna i przepływa przez każdą tkankę, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Ze względu na głęboko relaksujące oddziaływanie dźwięk mis pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem. Wpływa także na zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć i siły witalne.

DLA KOGO Kundalini Joga?

Jeśli pragniesz znaleźć swój kierunek i drogę życia, odkryć osobisty potencjał, odzyskać osobista wole i moc, odnaleźć harmonię i spokój wewnętrzny, codzienną radość i lekkość .
Lekcja otwarta dla każdego, zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych, nie ma ograniczeń wiekowych lub sprawnościowych. Lekcja dostosowana na bieżąco do potrzeb grupy.

PROWADZĄCA

Prem Jivan Kaur
Agnieszka

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramikiem, robie biżuterie z naturalnych kamieni. Jestem pedagogiem, terapeutką, pracuje artystycznie z osobami autystycznymi. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Jestem kobietą. Jestem duszą wolną, ktora jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskonczonosci i wszechpotężnej miłości. Wahe Guru ;))))

CZAS I MIEJSCE

W każdy czwartek godz .18-19.30
Ul.Krasińskiego 35A
Warszawa Żoliborz

KOSZT w lipcu:
-pojedyncza lekcja 40 zł
-karnet na cały cykl (4 spotkania) – 140 zł.

Zapisy obowiązkowe :kontakt@anyayoga.pl