Joga Kundalini – ZMIANA , co czwartek godz. 18.00 – 19.30

KUNDALINI JOGA – ZMIANA

Jak zmienić swoje życie ?

Jak zacząć coś nowego ?

Jak poczuć ten dreszczyk emocji który nas motywuje w życiu do twórczego działania ?

Intencją pracy w miesiącu wrzesień bedzie zmiana , zmiana w nawykach schematach, programach, poglądach .

Po co ?

Po to by się oczyścić i spojrzeć prawdzie w oczy i ujrzeć samego/ samą siebie bez fałszywych nakładek.

By zacząć coś nowego trzeba pożegnać się z czymś starym.

By nastąpiła zmiana trzeba zrobić miejsce na nowość.

Na jodze uwolnimy to co zalega i blokuje naszą esencje do przejawiania się w prawdzie.

Dokonamy zmiany

Bo zmiany są fajne 😍

Joga Kundalini jest najbardziej mistyczną odmianą jogi. Łączy w sobie wszystkie techniki,które oddziałują na umysł i ciało.
Joga kundalini ma na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele. Ich rozwój poprzez praktykę prowadzi do odzyskania równowagi psychicznej fizycznej i emocjonalnej, a co za tym idzie uwolnienie się od stresu i wejście na wyższy poziom świadomości.
Energia kundalini to Twój potencjał, wola i moc. Przebudzenie to manifestacja siebie w prawdzie i wolności na drodze swojego przeznaczenia.
Joga Kundalini wg Yogi Bhajana, zwana jest jogą świadomości, gdyż przebudza człowieka z głębokiego snu, zwanego mayą.

Lekcja kundalini jogi składa się z :
– kriyi( dynamicznego zestawu ćwiczeń, asan )
– medytacji, pranayamy( technik oddechowych), mantr
– głębokiego relaksu ( w dźwiękach mis tybetańskich, bębna szamańskiego i innych instrumentów 432 hz )

Praktyka jogi kundalini daje możliwość by już w ciągu jednych zajęć osiągnąć równowagę i harmonie zarówno fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Dzięki swej kompletnej strukturze jest doskonałą praktyką przy codziennym pośpiechu i tempie współczesnego życia.

Joga działa bezpośrednio na wielu poziomach naszej istoty, przebudza pierwotną tożsamość, jednoczy z odczuwaniem siebie i naturalnym przepływem życia, co pomaga usłyszeć rzeczywisty głos Duszy oraz odkryć swój indywidualny potencjał i przeznaczenie.

Systematyczne praktykowane poprawia poczucie dobrostanu, zdrowie, wzmacnia się intuicja i poczucie spełnienia. Praktyka jogi i medytacji wywołuje uczucie harmonii i prowadzi do zadowolenia i wdzięczności.

Ciesząc się z tego co masz, otrzymasz więcej tego czego potrzebujesz. Wszechświat naturalnie odpowiada na nasze wołanie.
Przyciągamy to czym wibrujemy, jaką energią emanujemy.

RELAKS

Relaks dźwiękiem mis tybetańskich to głęboko relaksujące przeżycie, które porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu.
Subtelny dźwięk mis ma niezwykłą siłę oddziaływania i pogłębia odczuwanie piękna i harmonii w życiu. Każdy dźwięk jest odbierany całym ciałem , nie tylko zmysłem słuchu. Wibracja jest przyjemna i przepływa przez każdą tkankę, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Ze względu na głęboko relaksujące oddziaływanie dźwięk mis pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem. Wpływa także na zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć i siły witalne.

DLA KOGO Kundalini Joga?

Jeśli pragniesz znaleźć swój kierunek i drogę życia, odkryć osobisty potencjał, odzyskać osobista wole i moc, odnaleźć harmonię i spokój wewnętrzny, codzienną radość i lekkość .
Lekcja otwarta dla każdego, zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych, nie ma ograniczeń wiekowych lub sprawnościowych. Lekcja dostosowana na bieżąco do potrzeb grupy.

PROWADZĄCA

Prem Jivan Kaur
Agnieszka

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramikiem, robię biżuterie z naturalnych kamieni. Jestem pedagogiem, terapeutką, pracuje artystycznie z osobami autystycznymi. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Jestem kobietą. Jestem duszą wolną, która jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskończoności i wszechpotężnej miłości. Wahe Guru ;))))

CZAS I MIEJSCE

W każdy czwartek godz .18-19.30
Ul.Krasińskiego 35A
Warszawa Żoliborz

KOSZT w lipcu:
-pojedyncza lekcja 40 zł
-karnet na cały cykl (4 spotkania) – 140 zł.

Zapisy obowiązkowe :kontakt@anyayoga.pl